لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

درباره ما

با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف بهترین مشاوره و راهکار های تحصیلی و اقتصادی ،مهاجرتی ، هلدینگ تی اف اف در سال ۲۰۱۸ با نام TFF Danıışmanlık افتتاح گردید.

هلدینگ تی اف اف در ابتدا با مدیریت امور مالی شرکتها ، موسسات ، برجهای مسکونی ، مشاوره در امر بهبود وضعیت معشیتی افراد و موسسات ، انجام امور مشاوره ای در زمینه: ثبت شرکت ، راه کارهای اقامت و مدیریت ارزی و امورات تحصیلی شروع به کار کرد.

در سال ۲۰۱۹ به دلیل درخواست بالا در مورد امورات تحصیلی و آموزشی، هلدینگ تی اف اف تصمیم به تاسیس موسسه آکادمی تی اف اف کرد.

اکنون آکادمی تی اف اف با هدف ایجاد فضایی امن و مطمئن جهت تصمیم‌گیری متقاضیان تحصيل در خارج ، تسهیل كسب اطلاعات مفید و ارائه مشاوره هاي تخصصي با توجه به بازار كار آینده و با کسب مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری آغاز نمود و اکنون در حال تخصص نمایدگی در تمام شهر های ایران می باشد.

اکنون خرسندیم که توانسته ایم به عنوان نامی مورد اعتماد در ميان دانشجويان و دانش آموزان و خانواده هاي عزيز باشیم و جدیدترین متدهای آموزشی از جمله آموزش از راه دور جهت اخذ دیپلم سال جدید را برای برای عزیزان خارج از کشور فراهم کرده باشیم.

اکنون به صورت کاملا تخصصی و مجزا در بخش های آزمون های YOS و SAT فعالیت را شروع کرده ام و انواع دوره های تخصصی و تضمینی برای هر کدام به عمل آورده ایم.